HARMONIZUJÍCÍ PÉČE BAREVNÝM SPEKTREM

"Barva je psychickou silou, je viditelnou duší. Kdybychom mohli vidět lidskou duši, jednou z forem, kterým by se projevovala, by byla barva" (Jan Zrzavý)


HARMONIZUJÍCÍ PÉČE BAREVNÝM SPEKTREM

Jedná se o barevnou lázeň s jejími účinky na lidský organismus, která je velkou pomocí a podporou na cestě k uzdravení. Tuto metodu využívám a nabízím zejména po konzultaci nebo po oscilačním prožitku na 3D Schumann systému jako doplňkovou péči. Barevné působení vždy zahajuji bílou barvou, jelikož stabilizuje energetický systém člověka a zvyšuje účinky jakékoliv barvy, s níž během působení pracuji. Poté dle specifického výběru nechám vhodnou dobu působit barevný otisk na celé tělo, či určitou jeho část, která volá o doplnění.

Využití světla je velmi široké, lze použít např. po operaci při rekonvalescenci, zlepšení duševního stavu či relaxaci.  


SVĚTLO V NÁS

Světlo, přesněji barvy jsou důležitým nástrojem v harmonii přírody, v "koncertu" lidského bytí. Působí na každého z nás víc než si myslíme, zvyšují vědomí.  

Tuto formu péče lze využít k obnovování energetické rovnováhy. Dopomáhá k vyváženosti energií v lidském  těle a k jejímu doplnění po stránce psychické, emocionální i mentální. Používá se jako doplňková léčba k sebeuzdravování. K tomuto léčení používáme 7 základních barev, kterými jsou:

červená, oranžová, žlutá, zelená, modrá, indigová, fialová. 

Každá jednotlivá barva má svou vlastní vlnovou délku - chvění. 


Teplé tóny zesilují proudění energií, povzbuzují, podporují imunitní systém člověka.

Studené tóny jsou naopak většinou uklidňující.

Doplňující barvy mají také svá specifika, jejich účinky jsou neméně významné. Řadíme k nim barvu růžovou, starorůžovou, purpurovou, tyrkysovou, bílou, šedou, hnědou, černou, stříbrnou a zlatou.

Tato metoda sebeléčby má spoustu pozitivních výsledků, několikatisíciletou tradici, patří k nejstarším formám léčení.


Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky