Nabídka procedur a služeb

Konzultace

Pomáhám uzdravovat tělo a probouzet duši na její cestě životem. Ukazuji rovnováhu mezi oběma póly tak, aby se podpořila v lidském duchu přirozená vnitřní touha po radosti, kráse a skutečné Lásce. Celý tento svět, a tedy i náš život, funguje na základě jednoduchých, ale naprosto přesných a nekompromisních zákonů. Pokud je známe, můžeme se snadněji orientovat ve svém životě, ve svých pocitech, v tom co a proč nám do života přichází a jak se s tím nejlépe vyrovnat. Respektováním těchto zákonů pak můžeme docílit harmonie mezi svou psychikou a vlastním tělem, tedy uzdravit se a být šťastní.


Harmonizující péče barevným spektrem 

Jedná se o barevnou lázeň s jejími účinky na lidský organismus, která je velkou pomocí a podporou na cestě k uzdravení. Tuto metodu využívám a nabízím zejména po konzultaci nebo po oscilačním prožitku na 3D Schumann systému jako doplňkovou péči. Barevné působení vždy zahajuji bílou barvou, jelikož stabilizuje energetický systém člověka a zvyšuje účinky jakékoliv barvy, s níž během působení pracuji. Poté dle specifického výběru nechám vhodnou dobu působit barevný otisk na celé tělo, či určitou jeho část, která volá o doplnění.

Využití světla je velmi široké, lze použít např. po operaci při rekonvalescenci, zlepšení duševního stavu či relaxaci. 


Jóga a její přesahy

Chcete-li, stanu se průvodkyní na vaší cestě za jógovou moudrostí se všemi jejími jinotaji. Budu vyprávět o její energii, vědomém dechu, naší vnitřní síle, o vhodném propojení ducha s tělem, uvolnění a bdělosti, vnitřní spokojenosti a laskavosti, souznění a naslouchání, pramenu lásky v našich srdcích, harmonickém plynutí, bezpečnému navedení pozic a jejich charakteru, zkrátka o všem, co nás na cestě k pravému lidství inspiruje...


Bachovy květové esence 

Umožňují pohled na sebe samé i svět kolem nás. Odkrývají mnohé v tématech, kým skutečně jsme. Využití všech Bachových 38 květů vede k rovnováze a umění se pravdivě cítit. Připravuji je pro vás s otevřeným srdcem a bdělostí. Objednat je možno dle vlastního výběru, s konzultací či bez. Jelikož se jedná o zcela přírodní cestu, lze využít i pro děti. 


Schumann 3D systém 

Trojrozměrné a rytmické oscilační impulsy podložky přinášejí možnost uvolnění nervového a svalového systému. Tím vytvářejí podmínky pro rychlejší zotavení a obnovu všech orgánů a tkání.

Zůstává svým působením na půdě celostní medicíny, jejichž cílem je obnovení harmonie v lidském těle. Provedu vás relaxací či sestavou cviků se záměrem najít co nejharmoničtější soulad, který vede k regeneraci a obnovení sil. Více informací v sekci " Schumann 3D systém" včetně příspěvků Mudr. Jana Paloučka a pana Reného Krále.

Jarošová Eva 2020
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!